Het eenvoudigste is ons een MAIL te sturen met jouw vraag

TELEFONISCH kan je een bericht achterlaten. We bellen je binnen 24u terug.
+32 (0) 485 03 71 56  
Op vrijdagen (10u-15u) is onze stagiaire, Manar, beschikbaar op deze telefoon.

ADRES
Boomsesteenweg 325
2020 Antwerpen 
(GPS: Jan Ligthartplein)

Van maandag tem zondag wordt gemusiceerd: 
piano, gitaar, viool, saxofoon, klarinet, drum, percussie en zang.

Op zaterdag- en zondagvoormiddag is er BabyMuziekKleuterMuziek.
.
Wij gebruiken de methode "Children are Composers" van componist Hanne Deneire.

Je kan alle MeesterMusici bereiken met voornaam@house-of-music.be

Hanne@house-of-music.be 
Juan@house-of-music.be 
 Lenneke@house-of-music.be
Lisianne@house-of-music.be 

Manon@house-of-music.be 
Ricardo@house-of-music.be
Ema@house-of-music.be
Ahmed@house-of-music.be

Tijdens een muziekkamp, kan je de ons bereiken op 0493 70 09 96‬ 
(deze gsm staat enkel op tijdens muziekkampen)

©2022 House of Music | All Rights Reserved
Privacy Policy  -  Terms & Conditions  -  Disclaimer