Het eenvoudigste is ons een MAIL te sturen met jouw vraag

TELEFONISCH kan je een bericht achterlaten 
& we bellen je binnen 24u terug
+32 (0) 485 03 71 56  

ADRES
Boomsesteenweg 325
2020 Antwerpen 
(GPS: Jan Ligthartplein)

Van maandag tem zondag wordt hier gemusiceerd: 
piano, gitaar, viool, saxofoon, klarinet, drum, percussie en zang.

Op zaterdag- en zondagvoormiddag is er Muziekinitiatie.
Op zondagvoormiddag is er BabyMusic.

Wij gebruiken de methode "We are Composers" van Hanne Deneire.

Je kan alle Meester Musici bereiken met voornaam@house-of-music.be (onderaan lijst in detail)

Hanne@house-of-music.be 
Jaimie@house-of-music.be 
Juan@house-of-music.be 
Katrien@house-of-music.be
 Lenneke@house-of-music.be
Lisianne@house-of-music.be 
Maarten@house-of-music.be
Manon@house-of-music.be 
Ricardo@house-of-music.be
Selena@house-of-music.be
Stefaan@house-of-music.be
We are Composers ©2020 House of Music | All Rights Reserved
Privacy Policy  -  Terms & Conditions  -  Disclaimer